10 votes, average: 5٫00 out of 510 votes, average: 5٫00 out of 510 votes, average: 5٫00 out of 510 votes, average: 5٫00 out of 510 votes, average: 5٫00 out of 5 (10 votes, average: 5٫00 out of 5)
You need to be a registered member to rate this post.
Loading...

  پروژه پاورپوینت مجتمع مسکونی جلفای اصفهان

  0
  185

  پروژه پاورپوینت مجتمع مسکونی جلفای اصفهان:

   

  پروژه معماری-پروژه پاورپوینت مجتمع مسکونی جلفای اصفهان

  پروژه پاورپوینت مجتمع مسکونی جلفای اصفهان

  پروژه پاورپوینت مجتمع مسکونی جلفای اصفهان آنچه در این پروژه خواهید خواند:

   

  • مکان قرارگیری سایت
  • شکل گیری کانسپت
  • ویژگی خاص طرح
  • محدوده سایت
  • تحلیل نما
  • نقشه ها و برش های سایت

   

  بخش مسکن را می توان یکی از بخش های توسعه در یک جامعه دانست. از یک سو اهمیت اقتصادی و اجتماعی مسکن، و از سوی دیگر بحث اشتغالزایی و ارتباط آن با بسیاری از بخش های دیگر، آن را در کانون توجهات عمومی و ابزاری مناسب در جهت تحقق سیاست های اقتصادی قرار داده است (عزیزی،۱۳۸۵ :۲). از سویی دیگر بخاطر اهمیت وسئله و ارزش نهاد خانواده در اجتماع بایستی دقت لازم در فرآیند طراحی آن بکار گرفته شود، تا ضمن اینکه نیاز وسیع جامعه قشر جوان فراهم شود، به مسکن به عنوان عاملی تاثیر گذار در رفتارهای اجتماعی و اخلاقی و نیز تاثیر گذار در روابط خانوادگی نگریسته شود.

  توسعه پایدار:

  توسعه پایدار در حیطه ی معماری، به سه موضوع پایه ای اقتصاد (کاهش مصرف سوخت و صرفه جویی در آن) محیط زیست (کاهش آلودگی محیط زیست، طراحی بر اساس چرخه ی سوخت) و جنبه ی اجتماعی (فرهنگ و جنبه ی انسانی، طراحی انسانی) می نگرد (احمدی، ۱۳۸۹- خلیجی،۱۳۸۹ :۹۷) اهمیت پایداری اجتماعی و فرهنگی طبق نمودار (Colantinio-2009) از دهه هشتاد به این طرف افزایش یافته است، طوری که شرایط ناپایدار اجتماعی در نهایت منجر به ناپایداری محیطی و اقتصادی می شود.

  هر بنایی بایستی بر اساس زمینه های فرهنگی، اجتماعی و تاریخی ساکنان و شرایط کالبدی طراحی شود (معماری پست مدرن) در همین رابطه، به عقیده ی آموس راپاپورت شکل خانه نتیجه ی نیروهای فیزیکی یا هر علت دیگر نیست بلکه نتیجه ی کستره ی عوامل اجتماعی و فرهنگی است

  این پروژه(پروژه پاورپوینت مجتمع مسکونی جلفای اصفهان)علاوه بر تحقیق مورد نظرتان, برای درس طرح و معماری موثر است.

   

  این پروژه شامل ۳۰ اسلاید می باشد.

   

  موفق  و موید باشید

   

   

   

  پاورپوینت معماری, پروژه پاورپوینت مجتمع مسکونی جلفای اصفهان, مجتمع مسکونی, جلفا ,جلفای اصفهان, پاورپوینت معماری , طرح و معماری , تحلیل بنا, نقشه ها  , پاورپوینت معماری

   

   

  8000 تومان – خرید
  ad